Fiyatlandırma Bütçenize uygun paketi seçebilir, dilediğiniz zaman paketinizi yükseltebilirsiniz.

Paket Karşılaştırması

Sunucunuz için en uygun paketi seçip para kazanmaya başlayabilirsin!

*Her pakette yıllık 10TL aidat bulunmaktadır.

Özellikler Mini Lite Pro Leader
Sidebar Sistemi
Daha Geniş Header
Hediye Kupon Sistemi
Sandık Sistemi
İki Adımlı Doğrulama
Arkaplanlı Header Teması
Çarkıfelek Oyunu
Oyunlar Sayfası
Yetkili Sohbet
Bonus Kredi
Kupon Sistemi
Ek Temalar
Tema Düzenleme
Sunucu Özeti
Destek/E-Posta Şablonu Düzenleme
Discord Webhooks
Toplu İndirim
Kullanıcılar Arası Kredi Gönderme
Engel Sistemi
Bildirimler
Destek Hazır Cevap
Tarayıcı Eklentisi
Tarayıcı Bildirimleri
Diğer Özellikler
  Demoyu Görüntüle Demoyu Görüntüle Demoyu Görüntüle Demoyu Görüntüle

Sıkça Sorulan Sorular

Bize en çok sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

LeaderOS v5, Minecraft sunucu sahipleri için kodlanmış bir web site scriptidir. Sunucunuzdaki tüm işlemleri otomatikleştiren ve kullanıcıların yükünü hafifleterek daha hızlı ve daha basit işlem yapmayı sağlayan bir sistemdir.

Ödeme işlemi yapıldıktan sonra lisansınız Hesabım > Lisanslarım kısmında gözükür. Lisansınıza ait dosyaları Lisanslarım listesindeki indirme butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları FTP ile sunucuza yüklediğinizde kurulum için web sitenize girmeniz gerekecektir. Sistem ilk girişte sizi otomatik olarak Kurulum sayfasına yönlendirir. Kurulum Sayfasında gerekli alanları doldurduğunuzda kurulum otomatik olarak yapılacaktır.

Bu ürün her müşterinin kullanabileceği düzeydedir. Panelde anlamadığınız yerler olursa bize sorabilir veya Yardım Merkezindeki videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın bölümündeki Discord kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu Discord Destek Odasından destek talebi oluşturarak ekibimiz tarafından yanıt alabilirsiniz.

Evet değiştirebilirsiniz. Hesabım > Lisanslarım sayfasında lisansınıza ait Ayarlar butonuna tıklayın. Bu sayfada Lisansınıza ait alan adını düzenleyebilirsiniz.

Evet yükseltebilirsiniz. Hesabım > Lisanslarım sayfasında lisansınıza ait Ayarlar butonuna tıklayın. Bu sayfada yükselteceğiniz paketi seçip yükseltme işlemini yapabilirsiniz.